NEPRODÁNO PRODEJ

Prodej bytu 3+1 68 m² Bieblova, Brno-Černá Pole

028

Property ID

67 m2

Size

1

Bathroom

6936000,- Kč / cena je už včetně provize a právního servisu

Description

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi byt o dispozici 3+1 na ulici Bieblova v Brně Černých Polích. Byt disponuje nádherným výhledem na Brno, který si můžete vychutnávat ze zasklené lodžie s jižní orientací. Nemovitost je umístěna na okraji širšího centra Brna a zároveň se nachází v blízkosti přírody, kde si můžete oddechnout od ruchu města. Černá Pole je oblíbenou brněnskou čtvrtí, nejen pro pěkné okolí, ale i pro nadstandartní sociální vybavenost. Nedaleko domu jsou zastávky MHD. Při dopravě autem oceníte blízké napojení na velký brněnský okruh. Možnost sportovního vyžití a nákupu v supermarketu je zde samozřejmostí. V blízkosti budovy se nachází MŠ Brno Bieblova, Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity, Bazén Za Lužánkami.
BYT o dispozici 3+1 má celkovou obytnou plochu 68 m2. Z obývacího pokoje o ploše 18,2 m2 vstupujete do moderní kuchyně o 7,5 m2, jenž se otevřením francouzského okna propojí s lodžií o velikosti 2,6 m2. Byt disponuje dvěma ložnicemi o velikosti 11 a 13 m2, jenž mají západní orientaci oken. Bytové jádro je zděné. Revitalizovaná koupelna a samostatné WC mají společnou plochu 4,4 m2, zbytek plochy bytu zabírá předsíň a praktická komora.
Byt je v dobrém a udržovaném stavu po kompletní revitalizaci. Při revitalizaci došlo k instalování stropních sádrokartonových podhledů, jenž nemají jen estetickou funkci, ale slouží jako konstrukce pro LED světla a stropní izolace. Rozvodová vodní soustava je v plastu. Topná tělesa jsou litinová v původním, ale udržovaném stavu, tak i rozvodová topná soustava je dobrém stavu. Elektrické rozvody jsou po revitalizaci, a to včetně jističů. V bytě byla vyměněna okna za nová plastová. Panelová samostatně stojící BUDOVA s výtahem má 12 nadzemních pater. Byt se nachází v posledním 12 NP. STAV budovy je výborný, jelikož společenstvo dům průběžně revitalizuje. K bytu náleží sklepní koje.
INTERIER: Kuchyňská linka vč. el spotřebičů, šatní skříň v předsíni, případně nábytek dle fotografií. Pro více informací kontaktujte makléře.

Address

  • Country: Czech Republic
Open on Google Maps
  • Property ID 028
  • Price 6936000,- Kč / cena je už včetně provize a právního servisu
  • Property Type
  • Property status ,
  • Rooms 3
  • Bathrooms 1
  • Size 67 m2

Contact