NEPRODÁNO PRODEJ

Prodej rodinného domu 266 m² Dolní, Vranov

022

Property ID

266 m2

Size

Cena na dotaz

Description

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi 3 patrový rodinný dům na ulici Dolní v obci Vranov u Brna. Dům je typu OKAL a je odborně zateplen. Okolní zástava je tvořená rodinnými domy. Vranov leží v Drahanské vrchovině, a proto je jeho kopcovité okolí jak stvořené pro procházky a jízdu na kole, zároveň je jen 6 km vzdálen od Brna. Ve Vranově žije aktuálně kolem 800 obyvatel. V turistické sezóně je obec navštěvována pro svoji dominantu, kterou je poutní kostel Narození Panny Marie a rodinná hrobka Lichtenštejnů. Ve Vranově funguje brněnská městská doprava, a to autobusové linky č. 41, 57 a noční linka N93.
Z pozemku o celkové ploše 636 m2 je krásný výhled na nedalekou dominantu obce. Dům je zasazen do kaskády, oproti tomu je zahrada rovinatá a pohodlná k užívání. Zastavěná plocha pozemku je 145 m2. Na zahradě je 12 m hluboká studna, jenž dokáže celoročně zajistit pitnou vodu celý objekt, k dispozici je i obecní vodovodní řad. Za pozemkem protéká potok Ponávka jenž pramení v nedalekém v lese. Ve Vranově je občanům k dispozici Obecní úřad, hospůdka, farmářský pivovar, farma, Pošta, knihovna a spousta turistiky atraktivních vyhlídkových míst. Objekt se vytápí moderním plynovým kotlem typu Thermona Therm 24 instalovaným v roce 2020. Bojler na ohřev vody je zn. Dražice a má kapacitu 100 l. K objektu vede slepá asfaltová cesta. V garáži je možné parkovat dvě menší auta a další venkovní parkovací místo je chráněno pergolou.
Kolaudace domu proběhla v roce 1979. Obvodové stěny suterénu domu jsou z tzv. oslavanských tvárnic, zbytek domu je typizovaná montovaná dřevostavba. V roce 2000-2002 proběhla revitalizace objektu, a to včetně zateplení pláště domu, rozvodů vody, rozvodů tepla, radiátorů a sprchového kouta. V roce 2012 byla změněna barva fasády na zelenou a téhož roku v 1.NP proběhla výměna plastových oken. V 2020 byla vyměněna plastová okna v 2.NP. Užitná plocha domu podle pater je: v 1.NP 107 m2, v 2.NP 64 m2 a v suterénu 95 m2, celkově tedy 266 m2. Dispozice domu je v 1.NP 4+1 vč. sociálního zázemí a rohové vany, v 2.NP 2+1 vč. sociálního zázemí, sprchového kouta a terasy, v suterénu je společenská místnost s barem, technická místnost, sklep a dvojgaráž. Půdorysy nemovitosti najdete mezi fotkami. Dům má sedlovou střechu se střešní taškovou krytinou. Zateplení střechy je tepelnou izolací zn. ISOVER, tl.180 mm. Obvodové stěny jsou zateplené polystyrénem a omítnuté. S nemovitostí si kupujete i krásnou zahradu, kde je instalovaný bazén vč. čistící techniky. Ohniště a další části domu si můžete prohlédnou na předem domluvené prohlídce. Pro více informací kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Address

 • Country: Czech Republic
 • Province / State: Jihomoravský kraj
Open on Google Maps
 • Property ID 022
 • Price Cena na dotaz
 • Property Type
 • Property status ,
 • Rooms 6
 • Year Built 1978
 • Size 266 m2
 • Land area 636 m2
 • Garages 2

Contact