PRODÁNO PRODEJ

Prodej rodinného domu 295 m², pozemek 482 m² Zaječí hora, Brno-Sadová

030

Property ID

Cena na dotaz

Description

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím ke koupi rozestavěnou novostavbu rodinného domu ve vyhledávané brněnské městské čtvrti Sadová. Dům je v pokročilém stádiu výstavby. Celková plocha prodávané parcely je 482 m2, jenž se skládá z předzahrádky (vjezd do garáže, parkování a stup), zastavěné plochy (115 m2) a zahrady s jižní orientací, jenž je přístupná z 1.NP. Pozemek je upraven do kaskády, díky tomu je zahrada rovinatá. Lokalita Sadová je moderní brněnská městská část, kde vznikají luxusní bytové domy i rodinné domky. Oblast je oblíbená pro svou polohu v blízkosti lesů, tak i pro dobrou dostupnost do centra Brna. Občanská vybavenost lokality se postupně zlepšuje. Nedávno se otevřel Supermarket Albert a vyrostou zde i nové školy.
Budova je rozdělena do 3. pater o celkové podlahové ploše 295 m2. V 1.NP a v 2.NP jsou terasy s výhledem na Brno a jižní orientací. Stavba rodinného domu je ve fázi před dokončením, a proto je možné nakonfigurovat vnitřní prostory dle vlastních představ.
Obvodové zdivo budovy je z cihel Heluz o tloušťce 300 mm a s fasádním zateplením EXTRAPOR tl. 200 mm. Okna jsou plastová z trojskel pro lepší odhlučnění a odizolování. V projektu je navrhnuté podlahové teplovodní vytápění zajišťující vysoký komfort a nízké náklady pro provoz domu. Preferované řešení zdroje tepla je využití elektřiny, ale je možné využití i plynu. Budova bude díky těmto prvkům v kategorii „B“ v energetické úspornosti. Budova je odkanalizovaná. Základy domu, tak i IPP umožnuje přístavbu dalšího patra.
Pro získání více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Address

Address: zaječí hora, brno
  • Country: Czech Republic
  • Postal code / ZIP: 62100
Open on Google Maps

Contact