PRONAJATO PRONÁJEM

Pronájem bytu 1+1 45 m² Horácké náměstí, Brno

5291

Property ID

45 m2

Size

Cena na dotaz

Description

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+1 s lodžií na ulici Horácké náměstí v Brně Řečkovicích.

Nabízím vám byt k dlouhodobému pronájmu s výbornou dostupností do centra Brna. Okolí vám nabídne krásnou přírodu, kde si můžete oddechnout od ruchu města. Řečkovice jsou oblíbenou městskou částí nejen pro pěkné okolí, ale i pro nadstandartní sociální a sportovní vybavenost. Nedaleko bytového domu je zastávka autobusu MHD a v dobré dostupnosti je i tramvaj č. 1..

Byt má dispozici 1+1 o ploše 48 m2. Z kuchyně o ploše 10,5 m2 vstupujete na lodžii o velikosti 5 m2, kde je dostatek místa na stolek a židle.  Obývací pokoj má plochu 19 m2 s oknem situovaným západním směrem, stejnou orientaci má i okno v kuchyni a balkón. Bytové jádro je z umakartu. Koupelna a samostatné WC zabírají plochu 4 m2. Zbytek plochy zabírá předsíň a komora.

Byt je v dobrém a udržovaném stavu. V bytě je možnost rychlého internetu a kabelové televize od společnosti UPC.

Panelová samostatně stojící budova s výtahem má 13.NP. Byt je umístěn ve 4.NP. Budova je výborném stavu, a to díky společenstvu, které dům průběžně revitalizuje.

Náklady na provoz bytu jsou: internet + kabelová televize: 430,-Kč, topení + vodné stočné: 1060,-Kč, elektřina: 500,-Kč, plyn: 120,-Kč. Zálohy se mohou změnit podle počtu osob v nájmu.

Interiér: kuchyňská linka, komora přizpůsobená na odkládání oblečení, lednice, sedací souprava, obývací stěna.

K bytu náleží sklepní kóje.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Address

Address: horácké náměstí 8, brno
  • Country: Czech Republic
  • Province / State: Jihomoravský kraj
  • Postal code / ZIP: 62100
Open on Google Maps

Contact